Zimná dovolenka sa blíži. Kde sa ju chystáte tráviť?

4. novembra 2017
289 Views

Už máme po 1. novembri a tak sa pomaly ale isto prehupujeme do zimného obdobia. Nemyslím teraz nákupné centrá, ktoré už pár dní (alebo týždňov?) “pushujú” vianočné sviatky. Ja teraz mierim na zimnú dovolenku. Už viete, kde ju budete tráviť? Patríte medzi tých, ktorí si radi vychutnávajú zimu, zasneženú prírodu a kvalitné lyžiarske svahy alebo pred zimou unikáte do teplých krajín?

Či už tak alebo onak, rozhodne každého z nás poteší, keď si môže dovolenku užiť naplno. Veď o čom by mala byť dovolenka? Byť s blízkymi, na peknom mieste a stráviť nezabudnuteľné chvíle. Pred nedávnom sme sa pýtali v okruhu známych, kam sa vyberú počas zimného obdobia. Odpovede, ktoré prevažovali vás možno prekvapia alebo milo potešia. Väčšina z nich chce tráviť dovolenku na Slovenku: buď na horách, na lyžiarskych svahoch alebo vo wellnessoch a v peknej slovenskej prírode. Menšia časť bude pre zimou “utekať” do teplejších krajín za slnkom, plážou a opaľovaním sa.

Najvychýrenejším strediskom pre lyžiarou je na Slovensku Jasná. Z osobných skúseností môžem povedať, že som si tam vždy dobre zalyžoval a dostal kvalitné služby. V okolí sa vždy teším z Aquaparku Tatralandia a Štrbského plesa, ktoré vždy návštívime. Ak teda máte radi Slovensko a chcete tu stráviť zimnú dovolenku, okolie Jasnej je naozaj vhodné, či pre mladých, rodiny s deťmi, ale aj pre seniorov.

No a čo sa týka druhej skupiny dovolenkárov, ich dovolenka v zime vyzerá asi takto: teplá destinácia, so stále svietiacim slnkom, niekde leháro na pláži s drinkom a stálym opaľovaním sa. A veru je si z čoho vybrať. Destinácií, ktoré spĺňajú požiadavky je viacero, ako napr.: Bali, Maledivy, Maurícius, Dominikánska republika a iné. A viete aké výhody má dovolenka v teplých krajinách mimo sezóny? Pozrite si vo videu 🙂

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek variantu, my vám prajeme, aby vaša dovolenka splnila všetky požiadavky, ktoré na ňu máte, načerpali ste novú energiu, pekne si oddýchli, užili všetok čas s najbližšími. 🙂