Pokojné bývanie: Jedinečná príležitosť na zhodnotenie Vašich peňazí

7. júna 2017
840 Views

Pokojné bývanie – Hrubá Borša

Obec Hrubá Borša, neďaleko Senca a len 20 minút od Bratislavy sa pýši novým projektom s názvom Pokojné bývanie – www.pokojnebyvanie.sk. V ponuke sú domy v pokojnej lokalite len 20 minút od Bratislavy. Využite šancu stať sa majiteľom štýlového rodinného domu za cenu dvojizbového bytu v Bratislave.

Pokojné bývanie je vhodný pre viaceré typy kupujúceho. 1. kupujúci – investor: Pokojné bývanie predstavuje výhodnú možnosť zhodnotenia Vašich financií, prípadne vytvorenia si pravidelného mesačného príjmu z prenájmu.Kúpa domu v rozrastajúcom sa golfovom rezorte predstavuje neopakovateľne výhodnú investíciu. Hodnota Vašej nehnuteľnosti vzrastie, zároveň poskytuje možnosť prenajatia domu zahraničným návštveníkom golfového rezortu. 2. kupujúci – hľadá bývanie pre seba a svoju rodinku: Získajte vlastné rodinné bývanie a poskytnite Vašim blízkym dostatočný priestor pre život a vysoký komfort. Nemusíte sa tlačiť v drahom a malom byte v Bratislave. Pokojné bývanie poskytuje všetky výhody pre celú Vašu rodinu. K dispozícii budete mať 5 izieb a peknú terasu so záhradou, a to všetko len 20 minút od Bratislavy. 3. kupujúci – milovník športu, najmä golfu, prechádzok a peknej prírody: Ušľachtilý šport, ktorý má v obľube čoraz viac ľudí, budete mať na dosah ruky. Golf je vhodný pre kažého a dostane určite aj Vás! Hľadáte miesto na bývanie, v ktorého okolí sa chcete nerušene prechádzať? Pokojné bývanie je práve pre Vás! Golfový rezort a jeho krásne okolie poskytuje mnoho možností na zdravé prechádzky s rodinou a domácimi miláčikmi.

Čo môžete vlastniť?

Skvele riešený RD, v obci Hrubá Borša, s dispozíciou situovanou do dvoch plnohodnotných poschodí o podlahovej ploche 137 m2 + terasou o rozlohe 16m2. V tejto cene je zahrnuté aj parkovacie státie pred domom a oplotená záhrada s terasou.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala so vstavanými skriňami, hosťovská izba/pracovňa, pri ktorej je kúpeľňa s wc a veľkým sprchovým kútom. Ďalej prízemie pozostáva z rozľahlej, z južnej strany osvetlenej obývacej izby spojenej s kuchyňou, pri ktorej sa nachádza teplá komora na potraviny a studená komora vhodná pre nápoje, prípadne sklad.

Lokalita rozhoduje

Hrubá Borša je aktuálne jednou z najvyspelejších lokalít v okolí Senca a Bratislavy

Poloha: 5 min. od Senca
Súkromná anglická a štátna škôlka: 1 min.
Autobusová zástavka: 100 metrov
Obchody: BILLA, Tesco, Kaufland, Lidl- 5 min.
Nákupné centrum Voderady: 15.min
Nákupné centrá v Bratislave: 15 min.
Vlaková stanica: 5 min
Miestne potraviny: 1 min.