Maledivy lacno: dovolenka na Maledivách za cenu dovolenky v Taliansku, Španielsku alebo Egypte

1. marca 2017
395 Views

Maledivy sú klenotom indického oceánu, ktorý Vás úchvátí hneď na prvý pohľad, z okienka lietadla pri pristávaní. Od roku 2010 nie sú Maledivy len destináciou luxusných rezortov pre bohatých klientov, ale sú aj miestom hotelov a guesthousov na lokálnych ostrovoch. Nájdete tam čisté ubytovanie za skvelú cenu, neobyčajne priateľský prístup a výbornú lokálnu kuchyňu.

Predstavujeme vám cestovnú agentúru maledivy-levne.cz, ktorá sa zameriava na lacné ubytovanie na Maledivách, na lokálnom ostrove Huraa, ktorý má skvelú polohu neďaleko letiska. Okrem zabezpečenia ubytovania ponúka množstvo služieb, počnúc organizáciou transféru z letiska, cez širokú ponuku výletov a aktivít, až po špeciality ako napríklad: romantická večera alebo svadba na pláži. Klienti si vyberú a zakúpia letenku, kontaktujú agentúru, a o zvyšok sa postará Lucia s Markom. Nemusíte mať strach z neznalosti miestneho jazyka.

Zabudnite na stereotypy o tom, že Maledivy sú drahé, nudné a nezaujímavé. Návštevou lokálneho ostrova spoznáte miestnu kultúru, zažijete mnoho dobrodružstiev pri objavovaní podmorského života, vyskúšať môžete surfovanie, potápanie, šnorchlovanie s korytnačkami a žralokmi, pozorovať delfínov pri západe slnka a mnohé ďalšie výlety, ktoré sú v ponuke za prijateľné ceny.

Dovolenku na Maledivách teraz môžete získať za podobné peniaze ako za dovolenku v Egypte, Španielsku alebo v Taliansku! Objavte unikátne Maledivy za bezkonkurenčnú cenu!