Maledivy: dovolenka v raji za neuveriteľnú cenu

12. mája 2017
3266 Views

Maledivy sú klenotom indického oceánu, ktorý vás uchváti hneď na prvý pohľad z okna lietadla, pri pristávaní. Od roku 2010 nie sú Maledivy len destináciou luxusných rezortov pre majtených klientov, ale už sú aj destináciou plnou holetov a guesthousov na lokálnych ostrovoch. Nájdete tam čisté ubytovanie za skvelú cenu, nesmierne priateľský prístup a výborné miestne jedlo.

Predstavujeme Vám cestovnú agentúru maledivy-levne.cz, ktorá sa zameriava na lacné ubytovanie na Maledivách, na lokálnom ostrove Huraa, ktorý má skvelú polohu neďaleko letiska. Okrem zabezpečenia ubytovania ponúka veľké množstvo služieb, počnúc organizáciou tranfseru z letiska cez širokú ponuku výletov a aktivít až po špeciality ako romantická večera alebo svadba na pláži. Klienti si vyberú a zakúpia letenku, kontaktujú agentúru a o zvyšok sa postará Lucia s Markem. Nemusíte mať strach z neznalosti jazyka.

Zabudnite na stereotypy o tom, že Maledivy sú drahé, nudné a nezaujímavé. Návštevou lokálneho ostrova spoznáte miestnu kultúru, zažijete množstvo dobrodružstiev počas objavovania podmorského života, vyskúšate si surfovanie, potápanie, šnorchlovanie s korytnačkami a žralokmi, budete pozorovať delfínov pri západe slnka a mnoho ďalšieho. Všetky výlety sú v ponuke za prijateľné ceny.

Dovolenku na Maledivách teraz naozaj viete mať za podobné peniaze ako v Egypte, Španielsku alebo Taliansku….Objavte unikátne Maledivy za skvelú cenu!

Novootvorený hotel : www.hotel-maledivy.cz) na ostrove Gaafaru Vám zabezpečí maximálny komfort malého, špičkovo vybaveného hotela. Navštívte web www.hotel-maledivy.cz a dozviete sa viac.