Dovolenka na Slovensku

Poznať svoju domovinu je podľa nášho názoru veľmi dôležité. Preto si myslíme, že absolvovať dovolenku na Slovensku aspoň raz za rok je určite dobrodružné, poučné a hlavne príjemné pre oči. Veď tu máme toľko krás, ktoré sa na Slovensku vyskytujú. Mnohí zahraničiari nám môžu len závidieť. A to platí pre celé Slovensko, od západu po východu a od juhu po sever. Všade máme možnosť natrafiť na krásne a zaujímavé miesta, pamiatky, tradície a i.

Keď sa teda rozhodnete stráviť dovolenku na Slovensku, vyberte si, či chcete absolvovať aktívnu dovolenku alebo takú oddychovú. Ak ste sa rozhodli pre prvú variantu – tu je pár možností na aktívne strávenú dovolenku plnú turistiky:

1. Nízke Tatry, Jasná

2. Vysoké Tatry

3. Slovenský raj

Ak má byť dovolenka na Slovensku pre vás oddychovou, plná relaxu a nejakých ozdravujúcich procedúr, máme na Slovensku veru z čoho vyberať. Hneď prvým príkladom sú opäť Vysoké Tatry, ktoré splnia aj prvú variantu a zároveň aj túto oddychovú. Vo Vysokých Tatrách nájdete nesmierne veľa kvalitných hotelov, ktoré si vás budú udržiavať ako v bavlnke. Z Tatier sa vrátite ako znovuzrodení.

Určite sa vám hodí niekoľko užitočných odkazov na stránky, na ktorých nájdete pestrú ponuku dovoleniek na Slovensku

SATUR

Ubytovanie na Slovensku